Trekking

3 STYCZNIA 2020

SZCZELINIEC WIELKI

Szczeliniec Wielki jest najwyższym szczytem Gór Stołowych, mimo swojej niezbyt wymagającej wysokości 919 m n.p.m. Jego szczyt widać już z daleka, ponad drzewa wyłania się wielki skalny stół. ;) Nam udało się wejść na Szczeliniec 3 lata temu, podczas naszego drugiego dłuższego wypadu w góry.
Czytaj dalej »

11 PAŹDZIERNIKA 2019

KARKONOSZE - POCZĄTEK URLOPU

Urlop zaczęłyśmy od kilkudniowego pobytu w Karkonoszach. Naszą bazą wypadową było pole namiotowe w Karpaczu. Powodzenie tej wyprawy stało pod wielkim zamkiem zapytania - towarzyszył nam kot, a te stworzenia nie kojarzą się z podróżami.
Czytaj dalej »

15 MARCA 2019

PIERWSZE WYJŚCIE NA SKITOURY

Dzisiaj będzie o nowej dla nas (a w szczególności dla mnie :D) aktywności - czyli o moim pierwszym wyjściu (i zjeździe rzecz jasna) na ski-tourach! W następnym sezonie na pewno wybierzemy się znowu!
Czytaj dalej »

23 STYCZNIA 2018

GÓRY STOŁOWE - FOTORELACJA

W okresie, gdy za oknem zimno i śnieżno, często wracamy myślami do tych ciepłych dni. Dzisiaj chciałam się z Wami podzielić wspomnieniami z tegorocznej wycieczki w Góry Stołowe. Co tu dużo mówić, zapraszam do oglądania :)
Czytaj dalej »

23 PAŹDZIERNIKA 2017

GÓRY STOŁOWE 2017

Jakiś czas temu pisałam, że wybieramy się w góry stołowe pod namiot i chyba nadszedł czas by ten wyjazd opisać. 😉
Czytaj dalej »

31 SIERPNIA 2017

Pierwszy górski wypad

Wędrówkę rozpoczęłyśmy w Kirach, gdzie dojechałyśmy busem z centrum Zakopanego. Zaczęło się spokojnie - od długiej i płaskiej drogi do doliny Chochołowskiej. Dojście do schroniska zajęło nam około godziny.
Czytaj dalej »

Kim jesteśmy?Cześć! Prowadzimy ten blog aby dzielić się z Wami naszymi przygodami. Jest to nasze miejsce w sieci, dlatego też znajdziecie tutaj posty na tematy bliskie naszym sercom.

Paula & Bercia

Instagram

Facebook