O nas

Witajcie na naszym blogu! Kilka słów o nas:
Paula: Zaczęłam żeglować dopiero w wieku 17 lat, ale od razu poczułam, że to jest to! Od tego czasu żegluję przynajmniej raz w roku. 😉

Lubię zdobywać nowe doświadczenia, przebywać w otoczeniu natury, odkrywać nowe miejsca. Podobno dobrze gotuję, nawet w jachtowych warunkach. ☺


Tutaj znajdziecie odbyte przeze mnie rejsy.

Bercia: Od dzieciństwa żegluję, niestety nie było to możliwe często, ale na co najmniej jeden rejs w roku musiałam pojechać. 

Pochodzę z gór, ale dopiero Paula pokazała mi ich prawdziwe piękno. Oprócz podróżowania interesuję się sportem i ... kryję jeszcze wiele tajemnic. 

Tutaj znajdziecie odbyte przeze mnie rejsy.Poznałyśmy się w 2014 roku i chociaż początki znajomości były trudne, to połączyła nas miłość do morza i podróżowania. Po pierwszej wspólnej wyprawie na mazury (krótkiej co prawda) wszystko stało się jasne, że to dopiero początek naszych wspólnych podróży.

Uwielbiamy wodę i wiatr, ale także zwiedzać Świat z innej perspektywy. Nie obce są nam piesze wędrówki, a także wycieczki rowerowe. I o tym chciałyśmy Wam właśnie opowiedzieć.


Zapraszamy do czytania!

Paula i Bercia

Kim jesteśmy?Cześć! Prowadzimy ten blog aby dzielić się z Wami naszymi przygodami. Jest to nasze miejsce w sieci, dlatego też znajdziecie tutaj posty na tematy bliskie naszym sercom.

Paula & Bercia

Instagram

Facebook