Rower
21 CZERWCA 2020

Rowerem nad jezioro Żarnowieckie

Co prawda zazwyczaj nie opisujemy tutaj jednodniowych wycieczek, które dosyć często nam się przytrafiają, jednak są dwa powody, dla których taki wpis powstał.
Czytaj dalej »

27 LIPCA 2019

Malbork - krótki wypad rowerowy

Na początku czerwca udało nam się zorganizować dwa dni wolnego, które przeznaczyłyśmy na wycieczkę rowerowo - geocachową.. Naszym celem był Malbork, ale nie od razu tak rowerowo.
Czytaj dalej »

21 MAJA 2019

Rezerwat Beka

Ostatnio, bo 24 kwietnia wybrałyśmy się na krótką wycieczkę rowerową do rezerwatu Beka. Obejmuje on wybrzeże Zatoki Puckiej i zajmuje powierzchnię prawie 200 ha.
Czytaj dalej »

6 CZERWCA 2018

Majówka 2018

Tym razem nasza wycieczka majówkowa nie była morską przygodą, wybrałyśmy się trochę bliżej niż w zeszłym roku. Zmieniłyśmy też środek transportu :) Była to nasza pierwsza kilkudniowa wycieczka rowerowa.
Czytaj dalej »

18 LUTEGO 2018

Osada Słowian i Łowców Fok

Powrót wspomnieniami do lata. Opis naszej czerwcowej wycieczki rowerowej. Z Gdyni wybrałyśmy się do Sławutowa aby zwiedzić tamtejszą Osadę Słowian.
Czytaj dalej »

10 LISTOPADA 2017

Rowerem nad Czorsztyn

Pod koniec tych wakacji pomyślałyśmy, że fajnie by było przejechać się gdzieś dalej na rowerze. Obie byłyśmy w Zakopanem, więc wybór padł na Jezioro Czorsztyńskie.
Czytaj dalej »

Kim jesteśmy?Cześć! Prowadzimy ten blog aby dzielić się z Wami naszymi przygodami. Jest to nasze miejsce w sieci, dlatego też znajdziecie tutaj posty na tematy bliskie naszym sercom.

Paula & Bercia

Instagram

Facebook